Zápis do ZUŠ Hranice

I v letošním školním roce si Vás dovolujeme pozvat k zápisu do Základní umělecké školy Hranice, jejíž detašované pracoviště působí i na naší škole.

Otevřeny budou tyto hudební obory:

• Hra na zobcovou flétnu, který je určen pro žáky 1.,2. a 3. třídy ve školním roce 2020/2021
  • Přípravné obecné studium určené pro děti , které v roce 2021 dosáhnou  věku 5 let do 7 let

Dostavit se mohou i zájemci o jiné hudební obor. V případě dostatečné zájmu a kapacity ZUŠ Hranice, je možnost otevřít další obor i na naší škole.

Zápis pro školní rok 2020/2021 se uskuteční souběžně se zápisem do 1. třídy základní školy, tj. v pátek 24. 4. 2020 od 12.30 do 16.00 hod.

Dostavit se mohou nejen děti, které jdou k zápisu do 1. třídy, ale i současní žáci 1. a 2. třídy naší či jiné školy a stejně tak i děti z mateřských škol pro Přípravné obecné studium.

Více informací k požadavkům na zápis je možno najít i na webu ZUŠ Hranice - www.zushranice.cz