Odhlašování stravy

Odhlášení odběru stravy:

• V případě plánované nepřítomnosti dítěte v MŠ

je možné stravu odhlásit do 10:00 předcházejícího dne osobně nebo telefonicky v MŠ.

• V případě náhlé a nepředpokládané nepřítomnosti dítěte (nemoc) v MŠ

je možno odhlásit stravu i v den nepřítomnosti do 7:30 telefonicky nebo osobně v MŠ.

Kontakty pro odhlášení stravy

TŘÍDA ŽABIČKY  608 237 415

TŘÍDA RYBIČKY  608 644 274

Dítě v MŠ má nárok na oběd, přesnídávku a svačinu, včetně pitného režimu jen v době přítomnosti v zařízení a první den neplánované nepřítomnosti.

První den neplánované nepřítomnosti dítěte si mohou rodiče odebrat stravu přímo v MŠ do vlastních jídlonosičů, v době od 11:00 do 11:15 hod. v mateřské škole.

Povinností zákonného zástupce je odhlásit dítě ze stravy neprodleně. Od druhého dne nepřítomnosti dítěte je účtována plná hodnota celodenní stravy, pokud není dítě ze stravy odhlášeno.

Bližší informace podá vedoucí školní jídelny - viz stránka Kontakt do školní jídelny.