Přerušení činnosti MŠ

Vážení rodiče, na základě současné situace a v souladu s doporučením MZ ČR se rozhodl ředitel ZŠ a MŠ Všechovice po projednání se zřizovatelem uzavřít od úterý 17.3.2020 až do odvolání  mateřskou školu. Formuláře pro uplatnění ošetřovného je možno si vyzvednout ve škole od úterý 17.3.2020 v čase vždy od 8.00 do 11.00 hod.

Od úterý 17. 3. 2020 se mění doba stanovená pro styk s veřejností. Formuláře pro ošetřovné je možné si vyzvednout vždy v době od 8.00 do 11.00 hod.

Po zazvonění na sekretariát školy prosím vyčkejte u vchodu do školy na vyřízení Vaší žádosti. Nevstupujte do prostor školy!

Současně doporučejeme řešit toto pouze elektronickou cestou. Potvrzený formulář Vám můžeme zaslat emailem. Dle vyjádření MPSV ČR je tato cesta nyní akceptována a zaměstnavatelé mají povinnost toto potvrzení přijmout.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hlavně zdraví.