VÁNOČNÍ HVĚZDA 2021

Vážení rodiče, vážení přátelé, 
vánoční hvězda nebo také Poinsettia je květina, která se v posledních letech stala symbolem nejkrásnějších svátků v roce i v naší republice. Má přinášet lásku a klid do rodiny. Pro těžce nemocné děti se živá květina stala symbolem mnohem důležitějším, protože jim pomáhá na jejich cestě za zdravím.

V každé vánoční hvězdě je radost, naděje a spokojenost a my jsme se i v letošním roce, již počtvrté, rozhodli pokračovat v tradici prodeje vánočních hvězd v rámci charitativní sbírky Vánoční hvězda pomáhá nemocným dětem.

„Kupte si vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“, je motto charitativní sbírky, kterou organizuje Šance Olomouc o.p.s. Již dvacet čtyři let prodávají vánoční květinu rodiny léčených dětí, zdravotní personál, členové a přátelé Šance, ale především dobrovolníci, aby pomohli těžce nemocným dětem, které se léčí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci. Již čtvrtým rokem bude zapojena i Základní škola a mateřská škola Všechovice p. o. 

Letošní výtěžek, který zůstává jako předešlé peníze v regionu, bude využitý na humanizaci nemocničního prostředí, na nákup nadstandartního vybavení a zdravotnických potřeb, na finanční a sociální pomoc rodinám, na financování rekondičních pobytů pro malé pacienty po léčbě, na nákup dárků, výtvarného materiálu a na financování volnočasových aktivit. 

Protože se v minulém školním roce osvědčila možnost objednávek květin pomocí elektronického formuláře, chceme této možnosti využít i v letošním roce. Objednávky je tak možné dělat pouze přes tento webový formulář.

Cena velké červené vánoční hvězdy je 120,- Kč.

V případě závazného zájmu prosím tedy vyplňte níže umístěný formulář a úhradu proveďte v hotovosti u učitelek nebo u ekonomky školy.

Objednávkový formulář: https://forms.gle/VgYTZ65mitHTM3966(odkaz je externí)

Sběr závazných objednávek bude ukončen 21. 11. 2021!

Úhradu je potřeba provést nejpozději do 24.11.2021. Včas nezaplacené květiny nebudou objednány!

Více informací na webu školy a na www.vanocnihvezda.eu(odkaz je externí).

Děkujeme!

Naše projekty

Naše certifikáty

Hlavní menu

Story | by Dr. Radut